




Зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus Wireless
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Універсальна модульна конструкція для будь-якої ситуації
RIVER 3 Plus (бездротовий) має модульну конструкцію зі знімним павербанком RAPID (5000 мАг) і розширюваною ємністю за допомогою додаткової батареї, що забезпечує неперевершену універсальність для всіх ваших потреб в електроенергії. Беріть павербанк у поїздки на роботу, на риболовлю чи в похід, тримаючи електростанцію вдома чи в кемпінгу. Додайте додаткову батарею для розширеного резервного копіювання, що робить RIVER 3 Plus (бездротовий) універсальним рішенням для живлення в будь-якій ситуації.


Ваш надійний супутник під час відключень електроенергії або в дикій природі.
Потужність до 600 Вт
RIVER 3 Plus (бездротовий) — це звір у грі про невеликі електростанції, який видає до 600 Вт номінальної потужності. Його технологія X-Boost може безперервно працювати з опалювальними пристроями потужністю 1200 Вт без зайвих зусиль, забезпечуючи безперебійну роботу 90% побутової техніки. Завдяки додатковому вбудованому підсвічуванню ви ніколи не залишитеся в темряві.

4 варіанти заряджання, безпечне заряджання 0-100% за 1 годину
Швидко готуйтеся до поїздок на природу та відключень електроенергії
Сонячна зарядка: увімкніть RIVER 3 Plus (бездротовий) всього за 1,5 години завдяки сонячній потужності 220 Вт. Станьте більш портативними з нашою портативною сонячною панеллю потужністю 45 Вт (Type-C) і заряджайте електроніку безпосередньо.

Заряджання змінним струмом: RIVER 3 Plus (бездротовий) швидко заряджається за 1 годину за допомогою X-Stream, не завдаючи шкоди акумулятору завдяки елементам автомобільного класу та технології крапельного заряджання.

Заряджання автомобіля: Заряджайте RIVER 3 Plus (бездротовий) за допомогою автомобільного акумулятора під час руху, що робить його ідеальним вибором для подорожей.

Заряджання генератора: Заряджайте всього за 1 годину за допомогою газового генератора для цілого дня тихого, безпечного та ефективного живлення.

Надзвичайно компактний і легкий
Зручне, зручне живлення в дорозі
RIVER 3 Plus (бездротовий) мінімізує втрати тепла, вимагає менше місця для охолодження та підтримує компактну конструкцію. Він легко поміщається в невеликі приміщення, такі як шафи, мінівен або сумка, для зручного зберігання та перенесення.

- Електростанція 286 Вт·год + павербанк RAPID на 5000 мАг
- Надзвичайно універсальна модульна конструкція, просто візьміть павербанк і вперед
- Бездротова зарядка Qi2 потужністю 15 Вт, на 2× швидше, ніж Qi1
- Ємність 286 Вт·год, номінальна потужність 600 Вт, X-Boost до 1200 Вт
- Сонячна потужність до 220 Вт, від 0 до 100% за 1,5 години
- Легкий, компактний і зручний для подорожей
- 2×час роботи для приладів з невеликою потужністю
- ДБЖ <10 мс для безперебійного резервного копіювання
- <30 дБ без шуму для використання 24/7
- Коефіцієнт перетворення до 25% сонячної енергії
- Заряджайте USB-пристрої безпосередньо за допомогою сонячної панелі
- Зарядний кабель DC5521 – XT60i входить до комплекту
Примітка: на електростанцію надається 5-річна гарантія, тоді як на павербанк надається 2 роки.
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 245000 мА/год |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 146 мм |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 600 |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 234 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 1200 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 380 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 245 |
| Призначення | Для всього будинку |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 232 мм |
- Ціна: 21 000 ₴

