


Зарядна станція BLUETTI AC70P 1000W (AC70P)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
Ємність акумулятора
864 Вт*год
Призначення
для котлів , для смартфонів
Тип акумуляторів
LiFePo4
Вихідна потужність
1000 Вт
Вихідна напруга
230 В
Період експлуатації
3500 зарядів до 80% потужності
Вихідні інтерфейси
2 x USB Type A , 1 x DC-роз'єм , прикурювач , 2 х розетка 220 В , 2 x USB Type C
Спосіб заряджання станції
мережа , сонячна панель , авто (прикурювач)
Час заряджання від мережі 220 В
1.5 г
Особливості
З дисплеєм , Qi бездротова зарядка , З ручкою , З індикатором рівня заряду , Швидке заряджання батареї , чиста синусоїда , Fast charge , функція ДБЖ , QC швидка зарядка 3.0
Захист від
перевантажень , перегрівання , перезаряджання
Температурний режим роботи
0 С до +40 С
Одночасно заряджувальних пристроїв
7
Розмір
31.4 х 20.9 х 25.5 см
Вага
10.7 кг
Інші
Виробник
BLUETTI
Модель
AC70P 1000W
Артикул
AC70P
Ємність акумулятора
864 Вт*год
Призначення
для котлів , для смартфонів
Тип акумуляторів
LiFePo4
Вихідна потужність
1000 Вт
Вихідна напруга
230 В
Період експлуатації
3500 зарядів до 80% потужності
Вихідні інтерфейси
2 x USB Type A , 1 x DC-роз'єм , прикурювач , 2 х розетка 220 В , 2 x USB Type C
Спосіб заряджання станції
мережа , сонячна панель , авто (прикурювач)
Час заряджання від мережі 220 В
1.5 г
Особливості
З дисплеєм , Qi бездротова зарядка , З ручкою , З індикатором рівня заряду , Швидке заряджання батареї , чиста синусоїда , Fast charge , функція ДБЖ , QC швидка зарядка 3.0
Захист від
перевантажень , перегрівання , перезаряджання
Температурний режим роботи
0 С до +40 С
Одночасно заряджувальних пристроїв
7
Розмір
31.4 х 20.9 х 25.5 см
Вага
10.7 кг
Інші
Виробник
BLUETTI
Модель
AC70P 1000W
Артикул
AC70P
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 864 мА/год |
| Вага | 10.7 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Функція ДБЖ | Так |
- Ціна: 31 500 ₴

