



Автомобільний інвертор 150 Вт. EnerGenie (EG-PWC150-01)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний інвертор 150 Вт. EnerGenie EG-PWC150-01) - це автономне джерело енергії, що використовується як альтернатива централізованій електриці. Такий пристрій можна використовувати для підключення побутової техніки (потужність до 150 Вт), ноутбуків, електричних інструментів, а також електронних гаджетів у вигляді смартфонів, роутерів, фотокамер і т.д.

Автомобільний інвертор 150 Вт. EnerGenie оснащений вбудованим вентилятором охолодження, через що забезпечує надійний процес живлення підключенних гаджетів. Також включено функцію захисту від перевантажень, короткого замикання та перегріву пристрою.

Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12 В
- Вихідна напруга: 220 В
- Вихідна потужність: 150 Вт
- Вихідна частота струму: 50 Гц
- Кількість розеток: 1
- Роз'єм USB:Так
- Форма вихідного сигналу: Cинусоїдальний
- Підключення до мережі: У прикурювач
- Матеріал корпусу: Метал та пластик
- Кількість вентиляторів: 1 шт.
- Запобіжники: 25 А
- Захист від перегріву: Так
- Захист від перевантаження: Так
- Додатковий захист: Захист від короткого замикання
- Вага: 0,5 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна частота струму | 50 Гц |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Додатковий захист | Захист від короткого замикання |
| Запобіжники | 25 А |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість вентиляторів | 1 шт. |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал та пластик |
| Підключення до мережі | У прикурювач |
| Роз'єм USB | Да |
| Форма вихідного сигналу | Cинусоїдальний |
- Ціна: 587 ₴

