




Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 Classic
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


*Ємність станції вказана як характеристика вбудованої акумуляторної батареї. Час роботи станції може змінюватись в залежності від умов використання: способу підключення та величини навантаження, температури зовнішнього середовища тощо. Портативна зарядна станція - це вискокотехнологічний пристрій, який має модулі керування й генерації енергії, системи охолодження тощо, а також вбудований акумуляторний блок який живить всі ці модулі самого пристрою. Отже, частина енергії акумулятора йде на підтримку працездатності самої станції, на що потрібно зважати при розрахунках часу роботи від однієї повної зарядки.
*"Виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися"
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 13 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB-C, Розетка AC 220В, USB-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
- Ціна: 33 750 ₴

